Прес-реліз

Що таке скринінг організму (чек-ап/ check up)?

Простішими словами – це комплексне обстеження організму, яке включає консультацію лікаря, лабораторні та інструментальні методи дослідження. 
Варто відзначити, що «класичні» скринінги, які пропонує ринок медичних послуг України, зазвичай є досить вартісним, а також, що важливо, часто, супроводжуються не найприємнішими процедурами . 
Висока вартість таких досліджень обумовлена високою ціною саме на інструментальні методи дослідження, кількість яких в «розгорнутих пакетах» є суттєвою. Часто клієнти проходять МРТ всього організму, коли доцільною є діагностика лише 1-2 відділів, або ж в даному дослідженні, на даному етапі, взагалі немає сенсу (мається на увазі – пацієнт є повністю здоровим і не потребує подібних досліджень). Те ж саме стосується УЗД та ендоскопії.

"#ОНКОТЕРАНОСТИКА" пропонує кардинально нові підходи до комплексного обстеження організму. Наші скринінгові програми ( #ОНКОCheckUp , #miRTЕСТ ) ґрунтуються на визначенні в плазмі крові рівнів #мікроРНК– малих молекул, які впливають на експресію генів і таким чином приймають участь в епігенетичній регуляції практично всіх фізіологічних і патологічних процесів. Відповідно, знаючи рівень конкретної мікроРНК можна з точністю до 97% говорити про схильність/розвиток того чи іншого захворювання. Варто відзначити, що рівень мікроРНК змінюється ще до початку явних клінічних проявів захворювання, коли найсучасніші методи інструментальних досліджень не в силах виявити патологію.

Наші методи є малоінвазивними, тобто ви автоматично страхуєтесь від проходження неприємних процедур в нашій клініці .

Ми пропонуємо прозору вартість дослідження та обіцяємо індивідуальний підхід до кожного клієнта (підбираємо варіант онкоскринінгу в залежності від побажань клієнта, що дозволить визначити ризик розвитку новоутворень конкретних локалізацій, а також, при необхідності, сформувати персональну панель мікроРНК з урахуванням стану здоров’я, способу життя та генетичної схильності клієнта).

Важливо, нам вдалось забезпечити логістику матеріалу для дослідження з усієї України (це надзвичайно важливо для тих клієнтів, хто бажає пройти дане дослідження, але не має можливості відвідати нашу клініку в Києві).

В нас працюють лише висококваліфіковані спеціалісти – кандидати та доктори медичних та біологічних наук, які постійно працюють над вдосконаленням своїх знань та навиків.

Довіртесь професіоналам своєї справи та будьте впевнені у своєму здоров`ї, для запису на програму, а також за додатковою інформацією телефонуйте, або пишіть у VIBER +38(068) - 412-21-54

Підбірка