Прес-реліз

Про колоректальний рак

онкотерансотика

Колоректальний рак зустрічається, в основному, у літніх людей, щорічна захворюваність досягає 1 мільйона випадків, а щорічна смертність перевищує 500 000. За прогнозами абсолютне число випадків колоректального раку в світі в найближчі два десятиліття збільшиться в результаті зростання чисельності населення в цілому, а також його старіння як в розвинених країнах, так і в тих, що розвиваються.

Колоректальний рак займає друге місце за смертністю від злоякісних новоутворень. Найчастіше колоректальний рак виникає з аденоми товстої кишки, і в окремих випадках у пацієнтів з генетично зумовленими синдромами поліпозу або запальними захворюваннями кишечника. Термін «поліп» означає наявність окремої ділянки тканини, який видається в просвіт кишки. При проведенні колоноскопії в рамках скринінгу аденоматозні поліпи виявляються у 18-36% пацієнтів

Ступінь ризику виникнення колоректального раку змінюється від країни до країни і навіть в межах однієї країни. Він також відрізняється між окремими особами в залежності від особливостей дієти, способу життя і спадкових факторів.

Крім лікування пацієнтів найголовніше завдання, що стоїть перед охороною здоров'я - виявлення хвороби на ранніх стадіях. Численні дослідження, проведені в найбільших медичних центрах США, Японії, Західної Європи, спрямовані на поліпшення якості діагностики та лікування колоректального раку, дозволили зробити наступний основний висновок: чим раніше виявляється захворювання, тим сприятливіший результат.

В ще більшій ступені поліпшенню результатів сприяє виявлення так званих передракових захворювань.

Лікарі в такому випадку отримують можливість працювати «на випередження» і пухлина не розвивається зовсім! З цією метою в усьому світі розроблені спеціальні програми по виявленню (скринінгу) передракових захворювань і ранніх форм раку у груп пацієнтів з підвищеним ризиком.

Сьогодні така можливість з`явилась і в Україні!  "#ОНКОТЕРАНОСТИКА" втілила це в своїй скринінговій програмі по ранній діагностиці колоректального раку «#miRTЕСТ «МОНО»»

Дана програми ґрунтуються на визначенні в плазмі крові рівнів #мікроРНК– малих молекул, які впливають на експресію генів і таким чином приймають участь в епігенетичній регуляції практично всіх фізіологічних і патологічних процесів. Відповідно, знаючи рівень конкретної мікроРНК можна з точністю до 98% говорити про схильність/розвиток колоректального раку. Варто відзначити, що рівень мікроРНК в крові змінюється ще до початку явних клінічних проявів захворювання, коли найсучасніші методи інструментальних досліджень не в силах виявити патологію.

Методи, які застосовуються при такому дослідженні, є малоінвазивними, тобто ви гарантовано страхуєтесь від проходження неприємних процедур

Для запису на програму, а також за додатковою інформацією телефонуйте, або пишіть у VIBER +38(068)- 412-21-54

Підбірка