Прес-реліз

Як виявити рак на ранній стадії?

онкотераностика

Що я можу зробити, аби попередити рак на ранній стадії?

Не існує особливого симптому, що зможе вказати на рак та необхідність звернутися до онколога. Немає універсального тесту, який в змозі діагностувати наявність злоякісного новоутворення в цілому.

Як же тоді можна перевірити свій організм?

Існують види злоякісних новоутворень для яких розроблено скринінгові програми (профілактичне обстеження до настання симптомів). Скринінг дає можливість діагностувати рак на ранніх стадіях, що значно покращує перебіг і прогноз  хвороби в цілому.

Ми пропонуємо кардинально нові підходи до комплексного обстеження організму. Наші скринінгові програми ( #ОНКОCheckUp , #miRTЕСТ ) ґрунтуються на визначенні в плазмі крові рівнів #мікроРНК– малих молекул, які впливають на експресію генів і таким чином приймають участь в епігенетичній регуляції практично всіх фізіологічних і патологічних процесів. Відповідно, знаючи рівень конкретної мікроРНК можна з точністю до 97% говорити про схильність/розвиток того чи іншого захворювання. Варто відзначити, що рівень мікроРНК змінюється ще до початку явних клінічних проявів захворювання, коли найсучасніші методи інструментальних досліджень не в силах виявити патологію.

Рання діагностика є запорукою успішного лікування!!
Не зволікайте!! Телефонуйте і наші спеціалісти з радістю нададуть всю необхідну інформацію.

 

Підбірка