Прес-реліз

ТОП-6 найбільш корисних продуктів для серця

онкотераностика

Лосось

Цей продукт не тільки багатий на дорогоцінні омега-3 жирні кислоти, він такожуспішно бореться з підвищеним тиском. Вчені пояснюють, що лосось в раціоні людини двічі в тиждень знижує ризик виникнення ішемічного інсульту на 50%. Втім, серцю корисна будь-яка жирна риба.

Вівсянка, вівсяне печиво

З холестерином боротиметься клітковина. Найкраще вибирати вівсяні пластівці, які пройшли мінімальну обробку. Саме в них міститься найбільша кількість клітковини. З вівсянки варто починати свій день, вона допоможе контролювати апетит.

Ягоди і зелень

Ягоди містять важливі «будівельні матеріали» для серця - флавоноїди і їх полімери. Дослідження доводять, що постійне вживання флавоноїдів в раціоні знижує смертність від серцево-судинних захворювань на 68%. У чому ж містяться ці речовини: чорниця, смородина, виноград, яблука, вино, брокколі, салат, малина, зелена цибуля.

Гранат

Один з кращих помічників серця. Його можна їсти свіжим або ж пити гранатовий фреш. Він знижує рівень холестерину в крові, покращує кровообіг, і більш того - є захисником стінок судин серця.

До речі, американці стверджують, що гранат корисний чоловікам навіть більшою мірою, оскільки підвищує потенцію. А гранатовий сік значно знижує ризик розвитку раку передміхурової залози.

Гарбуз

У ньому міститься величезна кількість бета - каротину, вітаміну С і калію. Цей набір корисних речовин активно бореться з атеросклерозом судин серця. До того ж гарбуз приводить в норму водно-сольовий баланс і добре знижує артеріальний тиск.

Часник

Цей продукт покликаний на боротьбу з гіпертонією. Він містить оксид азоту і сульфід водню, завдяки яким тонизуються судини і знижується артеріальний тиск. Необхідно їсти по 2 зубчики щодня. Щоб уникнути неприємного запаху, дозволяється ковтати не розжовуючи.

 

Підбірка