Рак в Україні: кожен 50-й українець живе з діагнозом "злоякісна пухлина" - коли 30% діагнозів є помилковими!

Дізнайтесь про важливість гістологічних досліджень: чому сьогодні в Україні близько півмільйона людей, або не отримують, або отримують некоректне лікування через невірно встановлений діагноз

Згідно з офіційними даними МОЗ, кожен 50-й українець живе з діагнозом «злоякісна пухлина», при цьому загальна статистика говорить про те, що не менше 30 відсотків цих діагнозів є помилковими. Ще стільки ж — отримали помилково негативні результати.

Тільки вдумайтесь, близько півмільйона людей, або не отримують, або отримують некоректне лікування через невірно встановлений діагноз, що супроводжується зростанням невтішної статистики смертності від цієї хвороби.

Потрібно розуміти, саме гістологічне дослідження — це "золотий стандарт" диференційної діагностики онкологічних захворювань від неонкологічних. Без нього не можлива постановка точного діагнозу. А точність його залежить від рівня лаборатотрії та професіоналізму лікаря-патоморфолога, який вивчає досліджуваний матеріал (біопсійний та/або операційний) під мікроскопом і формує остаточний висновок до заключення.

Гістологічна лаборатрія ОНКОТЕРАНОСТИКА оснащена новітнім обладнанням та реактивами від провідних міжнародних постачальників. Наші спеціалісти постіно вдосконалють свої знання та навики для того, щоб пацієнти були впевнені в якості та точності отриманих результатів. Якщо є сумніви щодо результатів дослідження іншої лабораторії, ми пропонуємо "Другу думку" (прегляд готових гістологічних скелець) та/або консультацію професора, лікаря-онколога.

Звертайтеся для того, щоб розвіяти всі сумніви!

Детальніше про ОНКО Drug Test – визначаення індивідуальну чутливість до протипухлинних препаратів, чекапи для жінок і чоловіків, та miR-ТЕСТ на основі мікроРНК - новітній тренд біомаркерів раку дізнайтеся тут

Довіряйте своє здоров'я найкращим та пам`ятайте, клініка ОНКОТЕРАНОСТИКА спеціалізується на інноваційних дослідженнях ранньої діагностики та лікуванні онкозахворювань.

Виникли запитання? Телефонуйте і приходьте!

КОНТАКТИ

Київ, вул. Васильківська, 45

03022, Україна

Понеділок - п'ятниця
9:00-18:00

+38 (068) 412 21 54


help@oncotheranostics.com.ua